» Poradna » Web a internet

PHP - velikost html výstupu

Dobrý den,mám založený free učet na wz.cz kde testuju svoje nápady a občas se stane, že se mi zacyklí script a tím se výsledný výstup v html zvětší nad povolené množství (5mb).To pro mě znamená, že se mi zablokuje domena a musí mi ji na podpoře obnovit. Je nějaká možnost jak kontrolovat velikost výstupu ( souboru / scriptu ) aby nedošlo k blokaci?

Odpovědi na otázku

nepouzivat wz.czale na php, pouzivat https://www.php5.cz/

a nebo si nainstalovat WAMP/LAMP/XAMP (podle OS, který používáš) a ladit na localhostu. Na veřejný webserver to deployneš až to bude odladěné.

a prosim, v tvem pripade, naucit se používat carky ve vete.

za cca 20Kč jde na forpsi sehnat hosting ... nemůžeš kontrolovat velikost výstupu, když máš zacyklenej skript a navíc server není tvůj / nemáš přístup do jeho správy ... na domácí hraní stačí stáhnout easyphp a cyklit si svůj procesor

No možná by to nějak šlo vyřešit, php přece má nějaké buferování výstupu.Každopádně nechápu proč nejdřív netestuješ doma.Není nad to testovat a vyvíjet skripty pro nejnovější verzi php 7.1.0

Ano, je možné kontrolovat velikost výstupu pomocí ob_get() , ale to budete muset dělat uvnitř zacyklení a v takovém případě můžete už rovnou opravit to zacyklení.Navíc, skript by se NIKDY neměl zacyklit. Zacyklení je chybový stav a neexistuje důvod, proč takový stav odesílat uživateli. Script MUSÍ být napsaný tak aby se nemohl za žádných okolností zacyklit.

A proč by se nemohl skript zacyklit? Já zacykluju skripty normálně, dokonce i v php. Bez zacyklení bych přece nemohl udělat třeba websocket server v php Jo a http://php.net/manual/en/book.outcontrol... přesně o tom jsem psal, to je to buferování výstupu.

Cílené Zacyklení skriptu je prasárna. Vymlouvejte se jak chcete, ale prakticky znásilňujete celé PHP k účelu, na který není stavěné.Co se týče OB, to jsem psal sám, není třeba mi dávat odkaz. Potřebná funkce byla zmíněna a pokud si to OP nedokázal najít sám, nenajde to ani ve vašem odkaze.

No a co je mi po tom jestli znásilňuju mým prasáckým kodem php?A to jsem teprve na začátku, chtěl bych udělat v php bittorentového klienta A to pak bude pořádné zaciklení a pořádné znásilnění prasáckým kodem.Php má smůlu, umím ještě v autoitu, ale ten neumí ipv6 (nebo respektive defaultně ipv6 socket funkce neumí a nejsou na ně nikde udf a nepodařilo se mi žádnou funkční udělat), takže násilně pořádně tvrdě voprcám php.

neumíš ani to php, BT klient se v PHP dá udělat i bez zacyklení, prostě jseš levej

Když ti má běžet nonstop tak to sotva.