» Poradna » Počítačové sítě

PHP - dynamický formulář, přenos přes POST

Potřeboval bych poradit, s přenosem pole přes POST. Cyklem se generuje tato část formuláře:
$poz = $poz+1;
echo "";
Následující skript by podle mě měl najít odeslaná data v proměnné $_POST['$body[$poz]']. Nebo se snad pletu? V téhle proměnné není nic, prázdná je i proměnná $body[$poz]'. Poradí někdo? Předem moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Koukám, že z toho nějak záhadně vypadl ten důležitý řádek formuláře. Tak ho zkusím nakopírovat znova:
echo "";

Zase tro podstatné neprošlo, tak zkusím, jestli to vezme aspoň samotný input:

Ještě jeden poslední pokus:
input type='text' size='1' name='".$body[$poz]."' value=0

echo <