» Poradna » Programy

Photoshop nastavení

Dobrý den, prosím o radu. V zápalu boje se mi podařilo "poštelovat" lištu Character (na písmo) a teď se mi nezobrazuje u vrstev ale samostatně. Nevíte, jak tuto lištu z Design hodit zpět do Paiting? Nebo obráceně?Děkuji

Odpovědi na otázku

Jestli jsem to pochopil správně tak ji stačí jen dragnout tam kam chceš, a případně vše zapneš/vypneš v horním panelu Window, případně změna UI Window>Workspace.

děkuji mockrát, bylo to ono :)

Tak to jsem rád, za málo :)

Co třeba ručně za záhlaví přesunout zpět, kde ji chci mít nebo nahoře v liště zvolit Okna, Pracovní plocha, vybrat Obnovit (zvolit pracovní prostředí).

Tomu nerozumím, na drahý program máš peníze a návod Ti nezbylo?

CS2 verze je zdarma a novější CC verze mají trial na několik dní. Případný tutoriál na workspace zde: https://www.youtube.com/watch

A mezi námi, Photoshop CS2 ani žádný jiný není zdarma! To pouze Adobe uvolnil verzi CS2, terá nepotřebuje aktivaci protože ukončil provoz aktivačních serverů. Ovšem tato verze je určena výhradně pro ty, kdo vlastní řádně zakoupenou licenci Photoshopu CS2. Pokud tuto verzi použiváš bez valstnictví licence je to totéž jako bys používal cracknutou jakoukoli jinou verzi! Ale to nehodlám mentorovat, jen tě upozorňuji na tvůj omyl.

Koukám na to a máš pravdu. Děkuji za vyvedení z omylu, který byl tehdy všude rozšířen, tuším že snad i právě zde na Živě, ale info o tom, že jde o pro majitele licence bylo přidáno až později: https://www.zive.cz/bleskovky/adobe-dava-ke-s... . CS2 jsem sice nepoužíval, ale někde jsem ho zálohoval, tak pro jistotu smažu. Stejně používáme firemní CC balík.

Pokud si pamatuji, tak tu bylo okolo toho byla docela hádka. A obhajovatelům PS zdarma nestačil ani přímý odkaz na web Adobe, kde bylo dotyčné vydání ke stažení a kde na to bylo výslovně upozorněno... Ale jestli nemáš nainstalováno tak pouhé vlastnictví instalačky není nic proti ničemu (v tomto konkrétním případě).Ale to vlastně není u žádného SW Adobe, protože instalačka trial a plné verze se v ničem neliší - z trialu se plná verze udělá vložením licenčního klíče.