» Poradna » Programy

Photoshop CS6 bez cloudu

Chtěl jsem se zeptat jestli se ještě prodává Photoshop CS6 bez cloudu? nebo je jediná možnost jak ho získat koupit s cloudem?.Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Ještě jsem tam zapomněl napsat, aby to nemusel platit každý měsíc ale jen jednorázově.

Ne, ta možnost už několik let neexistuje. Ovšem CS6 nelze získat ani s cloudem, dostupné jsou již jen pozdější verze CC

Děkuji moc za odpověď :) takže jediná možnost jak koupit Photoshop CC je s cloudem?

Copak s cloudem, to by nebylo nic proti ničemu, ale především s paušálem. Což znamená, že pokud chceš používat Photoshop musíš platit, jakmile nezaplatíš, nemáš Photoshop.

Jinak řečeno Photoshop si dnes lze výhradně jen pronajmout.

Cloud s tím nemá nic společného, to si pleteš s předplatným ;)

No jo, když on ten SW má dnes cloud přímo v názvu a laik netuší, která bije...

www.photopea.com

Serif Affinity Photohttps://affinity.serif.com/en-gb/photo/desktop/je pořád za jednorázový poplatek 1300 Kč a ne za pravidelné výpalné.případně GIMP je zcela zdarma:https://www.gimp.org/