» Poradna » Programy

Photoshop CS3 zdarma, legálně

Zdravím,

dnes jsem zjistil, jak lze pořídit 2x Photoshop CS3 zdarma, a to skoro legálně (možná úplně?).

1) Před rokem jsem si koupil Photoshop CS3 pro Windows
2) Přišla mi verze pro MAC a na email potvrzná faktura s licenčním číslem k MAC verzi
3) Krabičku s CD jsme poslal zpět a vyžádal si zaslání správné verze, tedy pro Windows (faktura s číslem pro MAC mi zůstala na mailu)
4) Adobe mi poslalo správnou verzi, na mail mi došla druhá faktura s druhým číslem
5) Nainstaloval jsem na Windows a aktivoval
6) Dnes jsem si pořídil MAC a vzpomněl si na onen problém s Photshopem
7) Nainstaloval jsem si tedy Photoshop CS3 (na DVD je verze pro mac i pro win) na můj nový MAC
8) Vyhrabal první fakturu s licencí, kterou mi potvrzenou ADOBE poslalo
9) Zadal číslo, které bylo validní a musel vše aktivovat přes telefonní support
10) Na podpoře jsem uvedl, že jsem si upgradoval mac z leoparda na snow leoparda a že potřebuji znovu aktivovat Photoshop, během 10 minut vše fungovalo, poděkovali mi za aktivaci :)
11) Mám jeden photshop zdarma, legálně (myslím že to je legální, mám fakturu s licencí potvrzenou od Adobe), aktualizace fungují, Adobe mi poděkovalo :) Co víc si přát.

Máte podobné zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Nerad kradu software, ale z tohodle mám takový hřejivý pocit na srdci z dobře odvedené práce :D

Jak Ti jsou háklivý na licence a jaký v tom mají bordel, to je obdivuhodné

Ano. Ochrana před pirátstvím už se dostala do stadia, kdy jeden typ ochrany blokuje druhý. A čím víc to budou vylepšovat, tím víc budou ,,pirátům" k smíchu. Až budu někdy potřebovat nějaký jejich produkt, (ať už Adobe, Mrkvosoftu, nebo kohokoli dalšího), dostanu ho za cenu placky a bud dokonale imunní proti WGA a nebude potřebovat aktivaci.

Hm ... jedeš jednoznačně v úplně jiném vlaku

Ano, souhlas. Jenže ten můj vlak jede. Ty ostatní každou chvíli vykolejí, nebo jim chípne mašinka.

Ano, souhlasím, v rukou stupidního šoféra jako jsi Ty, je každý dopravní prostředek v lepším případě nefunkční .... akorát Ti slušní a rozumní se ho narozdíl od Tebe naučí ovládat .... Ty si ho prostě ukradeš i s šoférem, protože na to abys to zvládl sám prostě nejsi dostatečně inteligentní

Já jsem jako strojvedoucí úspěšně působil dva roky. Ty bys, se svou kedlubnou a šikovnými rukami, nejspíš vykolejil na první výhybce, pokud by tě na tu mašinu vůbec pustili, v době, kdy jsem jezdil, byl pro strojvedoucí povinné mimo jiné i psychotesty a tebe by od nich vyrazili tak rychle, že by ti dveře nestačily! A s tím vlakem je to tak, že jedeme oba ve stejném, jenže já mám volnou jízdenku na první třídu a ty stojíš v přecpané chodbičce dvojky na jedné noze a ještě ne na své a šikovný kapsář ti právě vytahuje z kapsy šrajtofli. A ještě něco: Najezdil jsem hezkých pár desítek tisíc km a přejel, z jejich viny, či spíš blbosti, celkem pět lidí, protože vlezli tam, kde neměli co dělat. Jediné, co mne trochu mrzí je, že jsi mezi nimi nebyl.

pokial si zakúpiš software,ktorý je aj pre mac aj pre win,v rámci jednej inštalačky si zakúpiš jednu legálnu licenciu pre win a jednu pre mac,takže nikto nič nerukradol a nikto nič nezískal zdarma-photoshop bol kúpený,takže autor tehto senzačného objavu zaplatil a nič nedostal zdarma

Já mám zkušenosti spíš opačné:

legálně nabytý SW, instalovaný jednou na stabilní PC s legálním OS nainstalovat nejde, nebo po instalaci nefunguje korektně a dá spoustu práce ho rozchodit.

Mají tak někteří život...

,,legálně nabytý SW" dnes znamená jen to, že jsi vyhodil spoustu peněz za paskvil, který by tě v provedení Made in China, koupený přes internet a tudíž dle našich zákonů rovněž legálně nabytý, přišel na zlomek ceny a byl by plně funkční. ,,Protipirátské" ochrany se budou vyvíjet dál, takže potíže budou (pro poctivé trubky) neustále narůstat a jednoho dne to dojde tak daleko, že instalace placeného SW bude možná jen v příslušném servisním středisku patřičně vyškoleným technikem za patřičný peníz, počítač bude zaplombován a SW i HW upraven tak, aby SW bylo možno pouze spouštět a vypínat a pouze tehdy, bude li počítač připojen k internetu od ,,oficiálního" ISP! Je otázkou, kolik lidí bude ochotno si takový SW koupit.

Akorát že Ty sis vživotě nekoupil ani ten produkt Made in China ( to je taky pěkná kravina ) přes internet, ale zatím jsi všechno pouze ukradl, tak vůbec nechápu co to tady blemcáš za hovadiny

Zalez, kreténe! Tvůj PC byl lokalizován a Chocholouškovi lidé už jsou na cestě.

Tebe by už měl lokalizovat nějaký antoušek s pořádnou palicí pitomče a tu zlodějnu a imbecilitu z Tebe nadobro vymlátit .... to by byla docela šichta

Už vidím, jak mne přes X routerů, s dynamickou IP a pod ISP, který není poskytovatelem veřejné telekomunikační služby někdo hledá A ty jsi jen malý zamindrákovaný idiot. Hraješ si na mudrce, ale zakázat stahování aktualizací neumíš!

Opět svou hloupostí exceluješ ... tentokrát naprosto bezkonkurenčně ... antoušek nemá s IP ani ISP nic společného, ale to blbovi Tvého formátu budu těžko vysvětlovat .... a o tom že aktualizace jsou jedním ze základů pro efektivní fungování JAKÉHOKOLI software, to už vůbec ne, zakázat to může akorát pitomec jako Ty co KRADE a má z jakékoli aktualizace prostě STRACH. Ty prostě akorát řešíš, jak aktualizacím svého nakradeného software zabránit, to je asi tak vše na co se zmůžeš trotle