» Poradna » Programy

Photoshop Akce - šablona pro bannery

Dobrý den,měl bych na vás dotaz ohledně akcí ve Photoshopu. Ve firmě děláme 12 druhů bannerů pro jeden produkt, ve stejném designu jen v jiných formátech. Zajímalo by mě, jestli je možné pomocí akcí přepsat u všech bannerů texty aniž by si akce odnesla formátování z nahrávaného banneru (velikost textu, zarovnání). Takže by v ostatních bannerech změnila text, ale zachovala si svůj původní vzhled.Děkuji za případnou ochotu...

Odpovědi na otázku

Celkom nerozumiem, asi by ste to mali mat spravene ako vrstvy(layery) a ako smart objekty nie? tym padom by asi malo byt uplne jednoduche zmenit iba text, nakolko to bude asi jeden textovy layer, ci?Nechapem celkom na co chcete pouzit akciu.

Myslím, že inteligentní objekt v tomto případě nepomůže. Velikost textu by se jím dejme tomu vyřešila a však problém se zarovnáním by přetrval, respektive bych musel mít tři druhy dokumentu se zarovnáním vpravo, vlevo a vprostřed. :( Doufal jsem, že by akce dokázali text pouze přepsat a formátování zanechat netknuté. Nebo třeba i jinou metodou...