» Poradna » Programy

PhotoShop - zadrhávání v krocích činnosti

Zdravím a děkuju za každou radu a pomoc ...Zadrhávání nastalo náhle a nedovedu přijít na to, kde je závada, či problém.Po cca 15 minutách práce, resp. jakmile dočasný soubor "Photoshop Temp[############]" nabyde velikosti kolem 800 MB, tak pak nastává zpomalení = zadrhávání každého dalšího kroku. Předtím jsem měl projekt [*.psd] kolem 600 MB a v kuse jsem dělal až 10 hodin ve 300 vrstvách, bez jakýkoliv problémů - vše chodilo plynulé, okamžitá reakce ... žádný problém. Obzvláště se to projevuje např.: Mnohoúhelníkové lasoDivné je, že tento problém mám pouze na PhotoShopu ... [a to náhle !]

Odpovědi na otázku

Problém jsem už vyřešil, děkuji

Skús napísať ako si to vyriešil. Možno to pomôže aj niekomu inému