» Poradna » Programy

Photoshop - otevření rawu

Zdravím,když otevřu ve Pohotoshopu (CC) RAW fotku, tak se mi nejdřív otevře v okně camera raw, (tj v pořádku) ale když pak chci s fotkou pracovat dál (dám otevřít, nebo otevřít jako int. objekt) tak mi photoshop zamrzne a musím ho restartovat.Nemá někdo tušení, čím by to mohlo být? Photoshop jsem stahoval nedávno, ještě mi běží zkušební verze.Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

BTW, aký HW?

Notebook LenovoW10 -64bitproc. AMD A8-4500MStarej cca 5-6let...

A máte verzi photoshopu 64bitovou? =)

mám soubor pdf, který má 2 stránky, photoshop ho otevře ale jen s jednou stránkou, jak dostanu do photoshopu obě stránky