» Poradna » Programy

Photomath na Windows 10 - prosba

Rád bych poprosil o pomoc majitele telefonu nebo tabletu s OS Windows. Potřeboval bych dva screenshoty obrazovky z aplikace Photomath, které použiju do pracovního listu. Bohužel nemám v okolí nikoho, kdo by na mob. zařízeních Windows používal a zároveň měl na tabletu fotoaparát. Předem díky, pokud bude někdo ochoten pomoci.

Odpovědi na otázku

To není úplně původní obrázek, takže ho nemůžu použít bez souhlasu autora. - http://mywindowshub.com/photomath-app-windows-pho...

moje chyba, špatně jsem si přečetl původní dotaz ... myslel jsem že se jedná o screen do školního projektu (ne produktového listu). Každopádně při vyhledávání obrázků na googlu můžeš najít ve vyhledávacích nástrojích možnost filtrovat dle licence (při zvolení "Povoleno opětovné nekomerční použití s úpravami", pokud jde o nekomerční projekt, popř. zkus pohledat, zda by ti nevyhovoval nějaký ze screenů po zvolení možnosti "Povoleno opětovné použití s úpravami"). Bohužel nejsem fanouškem WIN produktů, tak nemohu poskytnout vlastní screen.

ještě mě napadlo, na webu https://photomath.net/en/presskit se dají najít materiály, které můžete použít k propagaci a pod. .. tyto by nestačily?

Bohužel, fotka by neměla být dohledatelná na webu. Ale díky za snahu.

není zač, ale příště je lepší takové požadavky specifikovat už v dotazu ;)