» Poradna » Mobily

PGP mobilni telefon

dobrý den, mohl by me nekdo poradit zda je nejaka aplikace do mobilu kde je sifrovat přes pgp ? našel jsem pouze Open Keycha: šifrování přes pgp. mám na mysli nějakou aplikaci kde znám veřejný klíč kamarádka a pomocí něj zašifruju zprávu a on ji rozšifruje v tom Open Keycha to asi tak nefunguje netusim nejsem v tom odbornik a proto se obracim na vas predem dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

tak si pište přes Telegram, ten je myslím šifrovaný už sám o sobě.

Nebo WhatsApp, i ten má defaultně zapnuté end-to-end šifrování.

Tohle nesleduju, ale neřešil se nedávno backdoor právě u WhatsApp a Telegram?

Nevím o tom, naopak si vlády stěžují, že se ke komunikaci uživatelů nemůžou dostat.

Pořid si telefon od Samsungu. Jejich appka na email umí šifrovat/podepisovat emaily pomocí PGP sama.