» Poradna » Ostatní

Pevná linka obyč telefon_varianta O2

Koho z alternativnich operatoru zvolit pro zrizeni pevne telefonni linky misto O2 nebo Radiokomunikaci, nebo podobne "pany dratu"? Svou aroganci me nuti se poohlednout po nekom jinem. Jestli vubec v tomto state existuje tato moznost. Nepotrebuji internet, pouze zakladni pristroj a volani, pokud mozno bez zmeny cisla. Nemusi to byt VoIP (ale muze).
Poradi nekdo?
diky
Petr

Odpovědi na otázku

Jediné alternativy pevné linky jsou GSM, nebo VoIP brána. Na GSM stačí libovolná SIM karta, na VoIP potřebuješ internetové připojení, ale pozor! Upload nesmí být ani při max. agregaci nižší, než 128 kbps, jinak budou problémy, ideální je symetrická wifina.