Pentium II 266 MHz a DivX filmy

Zdravim vsetkych, chcel by som sa opytat ci je nejaka realna sanca aby mi sli na Pentium II 266 MHz 160 MB RAM a 64 MB grafike DivX filmy. Ak ano poradte mi ako to vsetko ponastavovat. Diki moc...

Odpovědi na otázku

Podla mna by s tym nemal byt problem ten procak je trosku slaby ale malo by to ist ja mam PII 450MHz, 192MB RAM, 32MB Grafiku a slape mi vsetko s filmamy som nemal problem ani s DVD Rip-mi, Xvid, AVI.....a neni velmi co nastavovat musis mat len spravne kodeky a malo by to ist aj ked tych 266MHz bude asi dost na hrane. ale ramka a grafika je ok. Moj nazor: malo by to slapat odskusaj

hmmm sa mi zda ze si sa uz pytal, a som si isty ze som ti poradil vyskusat geexbox - www.geexbox.org  cca 6-8 mb velky iso image napalit na cd a potom z neho bootovat komp,pokial to ten HW utiahne tak jedine tymto ti to pojde caf

Souhlasím s geexbox.org, plná spokojenost.Pavel

Svého času jsem přijatelně přehrával filmy na Pentiu 233 MHz...

zkuste se kouknout sem, mozna vam to pomuze:http://www.Gpromote.com/index.php