Pentium E2140+ Foxconn P4M900-8237A

Ahoj, mam intel pentuim dual core E2140 default 1,6ghz s box chladicem na desce Foxconn P4M900-8237A, a chtel bych ho pretaktovat. cetl sem ze s box chladicem to de i pres 2,4ghz, ale nevim jak s touto deskou. navimc v biosu jsem ani nenasel moznost taktovani. poradite nekdo prosim?

Odpovědi na otázku

Zapomeň na to - na desce s chipsetem VIA nepřetaktuješ nic.

jakto?

Takto a basta!

nejdřív si kup pořádnej chladič, nejlíp Noctua a vybor ho tak aby byl z té patice 775 kompatibilní i s nejnovějšíma, obvykle jsou a pak budeš taktovat, zřejmě si to kupoval metodou ,,ať je to nejlevnější co to jde" takže tam asi moc taktovat nepůjde