» Poradna » Počítačové sítě

Peníze z internetu

Zdravím,
nedávno jsem tady vkládal dotaz ohledně získání peněz na internetu. ( www.zive.cz ... ) Pečlivě jsem si to pročetl a pochopil jsem, že klikačky nemají smysl.

Rozhodl jsem se rozjet svůj malý projekt, pomocí videí na youtube. Youtube nabízí ´´Partnerský program´´, kdy za jednotlivá shlédnutí mi nabíhají peníze.
Chci se zeptat jestli tady s tímto má někdo zkušenosti. Hlavně by mě zajímalo kdy si můžu o tento program zažádat, protože zatím mi to píše že to nejde (mam nahrané jen 1 video).

Díky moc

Odpovědi na otázku

Tipnu si, těch videií bude muset být víc a musí je vidět dost lidí aby to "klaplo".

Ano asi to tak bude, ale kolik to musí být?? To jsem se nikde nedozvěděl

Napiš jim a buď neodbytný, umíněný a nakonec i drzý, kdyby nastaly problémy.

http://www.youtube.com/watch mas tam podrobny navod,....neboj nejsouto ne smysly.