» Poradna » Programy

Peněženka pro kryptoměny

Může mi někdo doporučit nějakou peněženku, pokud to vůbec je možné, do které bych mohl nakupovat několik různých kryptoměn?

Odpovědi na otázku

jaxx.

děkuji

já raději české jako freecoin atd.

spolupracovník MobilMania.cz |  | Macintosh OS X AppleMAC-Safari 5.0

Osobně se mi nejlépe osvědčila mobilní peněženka Coinomi :) Narozdíl od Jaxxu neměla v historii žádnej velkej průšvih a je kolem ní poměrně velká komunita lidí. Skrze twitter a další kanály mají poměrně dobře vyřešený support.

Dekuji !

mně se nejvíce osvědčila investice do litecoinu u české směnárny freecoin, už to bude rok co ji těžím pravidelně

tak jsem se na ten freecoin schválně díval a zaujalo mě etherum za 2300, asi toho využiju dokud je ta cena tak dobrá, děkuji za tip

Podle mě je Binance nejpohodlnější, ale nemají všechny měny. Pokud chcete koupit něco méně známého, doporučil bych MetaMask. Pokud chcete uchovávat vše v co největší bezpečnosti, pak http://pascalmachineai.xyz