» Poradna » Programy

PeerGuardian

Jede Vám PeerGuardian?Mě ode dneška eset smart security hlásí,že je to vir.

Odpovědi na otázku

Mě taky, už jsem psal Esetům, tak uvidíme

Tak potom pisněte co vám napsali.

jj, zatím ovšem nic ...

ještě mám jeden dotaz,a to,jestli v případě že to nepůjde,tak náhodou neznáte nějaký podobný soft.

ProtoWall

tak jsem si prozatím dal protowall,ale chci se zeptat,jak se aktualizuje.nikde jsem to v nastavení nenašel.Díky.

Netřeba házet flintu do žita stačí zatím nastavit vyjimku v ESET a je vymalováno. Mimochodem, už se to řeší i na foru PeerGuardiana.

Tak co uz se z esetu ozvali? Zajimalo by me jak to u nich s PG vypada a proc ho hlasej jako vir.

neozvali, stále mám PeerGuardian jako výjimku... a už to tak nechám.

Tak si dej zatím C:\Program Files\PeerGuardian2\pg2.exe do vyjímek.

já jsem natom stejně taky my to klásí vir

Tak už mi Peerguardian jede,jen se chci zeptat,jak mohu aktualizovat,když mio to nejde automaticky.Díky.

Pokud myslíš že ti nejde aktualizace esetu, tak si budeš muset v PG dát pro změnu do permanent allow rozsah IP esetu.

PG jede normalne, jen musis mit v esetu vyjimku. Eset ho nema rad :( a nevim proc. Vir to urcite neni. Me docela pomaha blokovanim ip kde jsou spywary.

eset se mi aktualizuje normálně,myslel jsem aktualizace peerguardianu.

mě se taky neaktualizuje PG automaticky, tak to dávám ručně. Když si to uděláš sám, tak je to nejlepší.

ale ja potřebuji poradit jak to udělat ručně jsem v tom lama.