Pedály k volantu

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat mám už delší dobu volant logitech MOMO Racing Feedback. A odešel by jeden pedál (furt je stlačený v programu, přitom je v normální poloze), myslíte si že by byli nějaké jiné pedály kompatibilní? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ahoj převodovka nebo brzdy ? hoď to do servisu a hned si nech přezout i gumy :))

To bude zadřený lanko v bowdenu

tak když to nemáš v záruce tak do toho musíš hrábnout sám,,jak to ale dopadne nevím, náhradní díly Logitech nevede :))

Jsou sehnatelne i samostatne pedaly (treba Fanatec), nektere i umi simulovat ABS... ale cena se ti libit nebude. Takze to zkusopravit sam.

a nějaký návod na tu opravu. Nějak se v tom neorijentuji

Ten bude. A internetu, ktery ti ocividne funguje, tak hledej Popripade to prenech za uplatu nekomu na opravu.