» Poradna » Programy

Pdomíněné formátování sloupce v Excelu

Dobrý den,potřeboval bych poradit s podmíněným formátovaním sloupce v Excelu. Chci, aby mi barevně označil hodnoty ve sloupci F, pokud budou menší než hodnoty ve sloupci B.Zkoušel jsem přes "podmíněné formátování" nadefinovat pravidlo jako B1>F1, pro jednu buňku mi funguje, ale nejde mi roztáhnout do celého sloupce. Když vyberu pravidlo pro oblast dvou daných sloupců, nefunguje mi.Díky moc.

Odpovědi na otázku

Místo $B$1 zadej do podmínky $B1, pak se to roztáhne do celého sloupce.