» Poradna » Ostatní

PDF

dobrý den,nemůžu otevřít email který je v pdf co mám udělat pro spuštění programu pdfděkuji Zdeněk

Odpovědi na otázku

Firefox si poradí s PDF.

Hromada softu si poradí s pdf, otázkou je, co tazatel myslí tím, že mail je v pdf...

I přílohu v PDF zvládne Firefox.

Jestli opravdu naopak otevíráš PDF v mailu, jak upozorňuje kolega, nejdřív si ho z mailu ulož do nějaké složky a otevírej ho tam.Nebo upřesni, co znamená 'email který je v pdf'.

Třeba "jsem_zly_albansky_virus.pdf.exe"?

Já používám Okular. https://okular.kde.org/ Jinak PDF dnes navíc umí číst většina prohlížečů, protože už nějaký ten pátek nebo šestek existuje implementace PDF přímo v JavaScriptu.