» Poradna » Programy

PDF XChange změna velikosti textu

Dobrý den,Používám program PDF XChange Editor a stává se mi, že omylem posunu rohem výběru textu a změním velikost.https://i.imgur.com/a0otP1M.pngVšechny tři texty na obrázku mají jinou velikost textu, ale mají naprosto identické hodnoty v "Obsah stránky Vlastnosti" jakou je třeba velikost písma 12pt.Nemohu najít možnost jak tyto texty resetovat kromě volby (zpět) která jde použít v případě, že si změny textu všimnu hned.Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Ne, všechny tři obrázky mají stejnou velikost textu 12pt, jen jsou pokaždé jinak roztažené. V editaci, formát vyber text a dej Smazat styl nebo Použít výchozí styl.

moc děkuji za odpověď, ale bohužel něco takového tam právě nemohu nikde najít.Máte taky tento program nebo se domníváte, že by tam něco takového správně mělo být ?

Nedomnivám. Mám ho před sebou a dívám se na to. Proč bych ti to jinak asi psal? Možná ale máš jinou verzi editoru, tu tady neuvádíš. Může to být v nabídce jinde.

To není možné jsem asi slepá omlouvám se!Mám verzi 8.0Můžete mi prosím zaslat obrázek kde tato funkce je ?

Pokud používáš raději myš, zkus tedy přímo na vybraném textu pod pravým tlačítkem zvolit Styl textu, Odstranit formátování textu nebo Použít výchpzí formát textu.

Aha já musím vybrat samotný text, děkuji!!!

Ano, psal jsem to nahoře: ...V editaci, formát vyber text .... Jasně, za málo.