» Poradna » Programy

PDF Software na vkladanie hyperlinku

Zdravim vas, neviete mi poradit nejaky FREE pdf sotware na vkladanie odkazov do PDFKA?Skusal som ich uz asi 6 a ziadny nie je vyhovujuci. Bud vklada aj vodoznak do pozadia dokumentu, alebo mozes za jeden den ulozit len 3 dokumenty.Hlavne aby to bola offline instacka, nie online spracovanie pdfka. Vdakaaa.

Odpovědi na otázku

Co myslíš tím vkládáním odkazů do PDF?

jak jako vkládání hyperlinků? PDF i snadno vyrobíš i s odkazy např. v LibreOffice, pokud to má být česky a zdarma.

Mas vytvorene PDF, ktore chces nasledne upravit...Vlozit na niektore slovo v PDF dokument odkaz na otvorenie ineho PDF dokumentu, pripadne webovej stranky.