» Poradna » Programy

PDF program

Mal som na tablete nainštalovaný Adobe reader pdf 11 a z blblo mi to bluetooth. Tak ho ho odinštaloval. Win 10 home. Môžete mi prosím poradiť kvalitnú náhradu na čítanie pdf dokumentov? Ďakujem. Niečo som aj googlil ale tie čo som našiel mali viac kritiky ako chváli. Preto sa pýtam.

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 10 Chrome 66.0.3359.139

Tématem výběru vhodného programu pro práci s PDF jsme se právě zabývali, tak se můžete nechat inspirovat:

Jestli se nepletu, tak soucasti W10 je ctecka PDF...

Ten idiot minusak by alespon mohl napsat, proc.Nebo jeste nevidel ve W10 otevrene PDF..?

Minusko jsem nedával, ale mě nabízel W10 Edge, tak jsem si nainstaloval Sumatru.

pokud nabízí Edge, stačí nastavit Reader jako výchozí prg pro otvírání PDF souborů, viz ten screen na groovypost níže

SumatraPDF ... je i v portable verzi.

Dobrý je PDF-XChange Viewer 2.5, hone funkcií, dá sa slušne ponastavovať a minimalizovať jeho UI/GUI:http://www.tracker-software.com/product/pdf-xchange-viewerInak výborný je aj Sumatra. To sú dva *naj* alternatívy pre AR.

..hodne funkcií

pokud nepotřebuješ s těmi PDFky nic krom prohlížení, nepotřebuješ žádný program instalovat, viz Aboxův komenttaky nechápu, za co ty mínusyhttp://www.groovypost.com/wp-content/uploads/2016/0...