» Poradna » Programy

PDF driver_který zvolit

Který ovladač/program virtuálního tisku pro vytváření pdf souborů lze doporučit?
Používám PDFCreator, který mi přijde jako jeden z nejlepších. Má ale také své problémy, jako každá beta verze.
Měl by být zdarma, s možnostmi nastavení kvality, komprese, rozměrů.
díky za tip
Petr

Odpovědi na otázku

vyzkoušel jsem různé a nakonec zůstal u pdf creatoru. Jinak ale souběžně používám přímý export do pdf v rámci balíku openoffice a totéž u programu Inkscape.