» Poradna » Programy

Pdf do powerpointu

Zdravím, mám k dispozici soubor v pdf evidentně vyexportovaný z powerpointu ( 6 orámovaných slidů na stránku) Byla by nějaká možnost vyexportovat ho zpět do powerpointu? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Bez ztráty kvality a rozbití formátování na 75% ne.

a nebolo by jednoduchsie tych 6 slide-ov spravit (podla predlohy pdf)............??

Nějaké nástroje na to jsou, ale většinou to funguje tak, že to do jednoho slidu vloží jeden "celoplošný" obrázek. Na projektoru to nepoznáš, ale nic neupravíš. Víc nástrojů najdeš na www.pptfaq.com ... něco je na www.investintech.com ... ale asi bych silně zvážil cestu udělat novou prezentaci ručně - "podle vzoru". Záleží, kolik toho je - pokud ti jde předělat 5000 slidů a víš, že to nikdo nebude editovat, asi by se nějaký nástroj vyplatil - třeba i koupit. Navíc odpadnou potíže s češtinou apod.

skus Able2Extract Profesional myslim ze by mohol pomoct, ale ako pisu iny ak ide o 6 slidov, najrychlejsie mozno bude spravit to rucne