» Poradna » Ostatní

PDF do html

Dobrý den, potřeboval bych jeden manuál v PDF v angličtině "přeložit" pomocí translátoru přes prohlížeč. U malých souborů to jde přes html pomocí online překladačů, ale nenašel jsem žádný na větší soubory (nad 50 MB). Pravděpodobně by to šlo velkým Adobe Acrobat. Umí to nějaký free program, nebo online překladač, nebo jde to nějak oklikou PDF- něco - HTML (jeden soubor). Díky

Odpovědi na otázku

Ahoj, no pokud ti jde jen o text a nejde ti o PDF jako to vše okolo... obrázky, formátování... pak by mělo v pohodě stačit text vykopírovat do schránky (CTRL+A a CTRL+C) a pak vložit do translatoru (CTRL+V). Pokud jde o celé velké PDF se vším všudy, tak aby se zachovala grafika.. třeba jen převod nějakých manuálů i s obrázkama do hrubého překladu, pak by ještě šlo PDF splitrem to velké PDF (pokud je to hodně stráněk) rozřezat na menší sekce po méně stránkách (tedy menší soubory) a dělat to jako to děláš toteď... přes nějaké free webové překladače...Elek

ano acrobat pro umí export pdf do html ... a taky ocr a další užitečné věci ...

Musí to být HTML? Když PDF naimportuješ do LibreOffice Draw, tak můžeš překládat přes schránku a Google Translate. Ale možná to umí exportovat i do toho HTML - mrkni na to...