» Poradna » Programy

PDF creatro - ořezávání slov na konci řádku

Ahoj,
používám PDFCreator Version 1.2.0 na Win XP.
Při vytváření pdf souborů (z .rpt) mi to uřezává konce slov (tada těch co jsou na konci řádku), jako by neuměl správně zalamovat řádky ( v náhledu tištěného dokumentu je to, ale v pořádku).
nemá někdo zkušenost/řešení?
díky

Jura

Odpovědi na otázku

Řešení? Zkus jiný PDF printer. Já jsem třeba spokojený s PrimoPDF.

rád bych ale je to ve firme a IT klucí jasně řekly jen a pouze PDFcreator

Tak ať to ty klucí vyřeší...od toho tam jsou a je to jejich práce.

znáte to, prej sou busy a já to potřebuju včera
nic méně sem to "p.r.a.s.a.c.k.y" udělal tak že sem za ty osekaná slova dal bílé podtržítko a šlape to .
problém je u textu který je podtržený potřebu najít nějaký neviditelný znak který se dá podtrhnout (nějaké písmeno v "divnym" fontu nebo tak něco)