» Poradna » Programy

PDF Creator

Zdravím,chci se zeptat nemá někdo zkušenosti s PDF creatorem? Jde o to, že když pracuji na terminálu a chci něco vytisknout přes PDF Creator do svého PC z toho terminálu tak mi vyjede jen ta šablona toho dokumentu ale už v ní nejsou zapsána konkrétní data. Program jem aktualizoval, fonty instaloval dal už mě nic nenapadá. děkuji

Odpovědi na otázku

jakože tiskneš z CMD?

nene jsem připojenej přes RDP na terminal server kde nám běží informační systém a z toho informačního systému potřebujem tisknout do PDF na svůj konkrétní PC. Šablonu to vytiskne do PDF ale konkrétní údaje už ne které jsou u každého jiné třeba čásky na fakturách a tak