» Poradna » Programy

PDF a java script

Mám soubory pdf a při otevření souboru se mi zobrazí okno upozornění https://uloz.to/!94HUsvJY8U7X/bez-nazvu-jpgV programu na otevření pdf mohu sice zakázat java script a tím se mi přestane okno otevírat, ale rád bych pdf tak upravil, aby toto okno upozornění již neměl v sobě. Dá se to nějak udělat ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Co třeba ten soubor "vytisknout" na PDF tiskárnu a udělat z něj tím nové PDF, které již tohle nebude obsahovat.

Ano, tímto způsobem řeším PDF, které se tváří jako SECURED. Protáhnu to PDF tiskárnou a SECURED je pryč...