PcPraha-Koupě Grafiky

Dobrý den,Chtěl bych koupit grafickou kartu MSI Geforce Gtx 1060 6gb.Jednu takovou jsem našel na webu Pcpraha.cz ale je to nějaké divné.když jdu na pcpraha.cz tam do komponenty a grafické karty tak se mi tam dotyčná karta neobjeví. Jedině když napišu do google MSI Geforce Gtx 1060 6gb tak se mi objeví v nabídce i PcPraha. Na stánkách nikde nepíšou že je nová nebo pužitá a taky je zajímavé že se už na alze nebo na czc neprodává. Takže si nejsem jistý jestli objednávat nebo ne ?

Odpovědi na otázku

Ano, divné to je. Celý ten "obchod" je jedna velká šaškárna, nekoupil bych tam ani rohlík.