PCi

Dobrý den, mám desku MSI KT4A-V. Koupil jsem si síťovou kartu TP-Link. ovšem po zasunutí ji windows nedetekují. Proto jsem vyzkoušel vložit do slotu modem, ten taktéž nebyla vůbec nalezen. Nevíte prosím někdo kde dělám chybu? Mám WinXP SP2. Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Ja som kupil zvukovku a bol knej navod.

špatnej slot?

Mám jich 5 volných a ani jeden se nechytá ani na síťovku, ani na modem....

Přeinstalovat OS. Je vysoce nepravděpodobné, že by ani v jednom volném slotu se "nechytaly" dokonce dvě karty. Dokonce to nevidím ani na vadný MB.

jak je nastavena služba PnP ve službách xp?..spustit services.msc a ověřit

Zkontrolovat nastavení v BIOSu, ev. reset na defaultí hodnoty.

Liam

*// default hodnoty