Pc

ahoj rozjede todle gta V Řada procesoru AMD A8Operační systém Windows 8.1Typ sestavy Herní, KancelářskýModel procesoru AMD A8-6500Frekvence procesoru 3,5 GHz (3 500 MHz)ProcesorCache procesoru 4 MB Core Boost Frekvence 4,1 GHz (4 100 MHz) Max TDP 65 W Funkce procesoru Automatické přetaktování, Podpora Virtualizace Grafická kartaPaměť grafické karty 2 048 MB Model grafické karty AMD Radeon R7 240 Operační paměťKapacita paměti 8 GB Frekvence paměti 1 600 MHz Typ paměti DDR3 Maximální kapacita RAM 16 GB Počet slotů RAM 2ks Počet osazených slotů 2 ks DiskTyp úložiště HDD Kapacita disku 500 GB (0,5 TB) Základní deskaSocket AMD FM2 Sloty pro přídavné karty PCI Express x1, PCI Express x16 VýbavaZákladní výbava Čtečka paměťových karet, Optická mechanika Barva a provedeníBarva Černá Velikost skříně Mini Tower VýstupyUSB 2.0 6 × Grafické VGA D-SUB, HDMI Další LAN, Výstup na sluchátka / reproduktor, Vstup pro mikrofon Mechanika DVD±RW CaseŠířka 175 mm Výška 375 mm Hloubka 360 mm Hmotnost 8 kg Příslušenství

Odpovědi na otázku

Díky že tady vypisuješ všechny výstupy vstupy hloubky skříně a další podstatné informace, ale třeba výkon zdroje ne, gta V na tom rozjedeš na nejnižší detaily asi tak na 30fps, čili velmi špatně, procesor je ok ale ta grafika je neskutečná brzda. Kdyby jsi tady napsal co to má za zdroj dalo by se uvažovat o koupi nové grafiky.