PC

Ahoj chcem sa spýtat jednu vec , či by som vedel na tomto pc spustit hry ako napr. Witcher 3 na medium detailochPC zostava:-procesor:4-jadrový AMD FX-4300 Black Edition Quad Core socket AM3+ (každé jadro ide na 3,8GHz),-základná doska:Gigabyte GA78LMT-S2,760G,DualDDR3-1600,SATA3,RAID,socket AM3+,-pamäť:DDR3 RAM 8GB 1600MHz ADATA Premier,CL11 DIMM (Kit of 1),-pevný disk:HDD 1000GB 7200RPM Serial ATA III.,Western Digital,Caviar Blue,-grafická karta:MSI Geforce GT730 V2 2GB (128bit) HDMI,DVI,VGA,-zvuková karta:7.1 kanálová High Definition Audio,-optická mechanika:DVD-RW napaľovacia mechanika Samsung,-sieťová karta:Gigabit LAN controller,-skrinka:Aerocool GT Advance BLACK,USB 3.0,miditower,-zdroj:ATX 500W IBOX,aktívne PFC,tichý,-software:FreeDos(prípadne si vyberte iný operačný systém z našej ponuky).

Odpovědi na otázku

Ne Witchera si nezahrajete. Je to kancl sestava, pro hry nepoužitelná.

kancl sestava ? všetky nove hry hram na medium detailoch -_- a neviem či si mám kupit witchera či mi ho spusti.

Witcher III na medium s GT zabudni

*GT730

Co jsou podle vás nové hry? Pokud myslíte něco od Telltale, tak možná, ale nové hry typu Zaklínač nemá šanci. Jinak ten seznam jste zkopíroval z čeho? Spíše to vypadá, že jste to zkopíroval z nějakého obchodu a chcete prudit.Když ta grafika nedá ani Zaklínače 2 na low detaily ( v grafu je GT 740, která je trochu silnější), tak nedá ani Zaklínače 3. A to by se nechalo říci, že je Zaklínač 2 stará hra. Tak jaké nové hry vám to zvládá, kromě karet a starých klasik, to opravdu nevím.http://www.cnews.cz/testy/radeon-r7-370-vs-ge...

Měl sem něco podobného akorát s fx8300 a grafiku stejnou stím že witcher měl na nejnižší detaily něco kolem 10 FPS což je hodně špatny.

Takhle vypadá rozdíl grafických karet na na kancl a hry.http://www.videocardbenchmark.net/compare.phpJo, ten FreDos je supr, ten toho Vitchera dá.

Toho witchera mozno rozbehneš tak max 30fps na low

A NEDÁŠ POKOJ A NEDÁŠ!http://www.zive.cz/poradna/skladanie-pc/sc-2... !Vše bylo v minulém vlákně zodpovězeno, ač se ptal na jednu věc desetkrát!Dělej si srandu z někoho jiného.

Já se ti dívím, že se furt rozčiluješ... :)Jinak se přidám k ostatním, W3 ani smykem... používám ho jako benchmark na postavené pc a třeba na i3 4170 s gtx750ti se přes 30fps dá dostat až fakt na low... hodně tam jde poznat grafika, s i3 6100 s gtx 960 běhá už naprosto v pohodě na high (bez hairworks) v fHD a s i5 4460 a gtx 970 třeba běhá v fHD na full (a tím myslím opravdu full), ale stabilních 60 fps to fakt nemá...