PC

Ahojte , chtěl bych si koupit herní PC , ale na Internetu se mi zdají všechny drahé, a abych si ho sám složil tak tomu zas moc nerozumím ,tak jestli by jste byli tak ochotný a pomohly mi postavit nějaký PC , né drahý fakt totálně levný ( fakt nemám na PC moc peněz ) , Můžete ho bez Skříne , DVD romky, HDD. a stačí mi možna je to trochu moc ale Aby se na tom dalý hrát hry např , AC 3 , CoDka , Guild Wars , GTA IV , atd.. samozdřejmě né na full detly , stačí i na malé ale hlavně aby to šlo. Kdyžtak předem děkuji těm co by nějakej PC sestavily :) ( za případné chyby v gramatice se omlouvám )

Odpovědi na otázku

Herni PC? Mate aspon 25kCZK?Takze: Aby melo smysl na tom hrat, sestava by mohla vyjit tak na 12-15kCZK. Pokud uz mate pouzitelny monitor. To je prijatelne?

JOjo , jen tak bez Monitoru ten ma , bez HDD , bez Skříne , do 12 k :)

Stary pomaly disk je k nicemu. Skrin mate nejakou poradnou (napriklad nic od Eurocase)?Jinak tady:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

DIsk Dobrej , 1 TB , celkem rychlej, skřín celkem taky slušna

Možná by bylo moudřejší se místo hraní her nějakou dobu věnovat trochu češtině. Těch chyb je tam na šest řádků poměrně dost a strašlivých. Nabízí se otázka, který jazyk je vaší mateřštinou. Vypadá to na svahilštinu či zulu.

Za prvé, ptáš se jenom žen, já žena nejsem, ale přesto ti odpovím a to velice stručně.Za druhé, proč chceš abychom ti sestavili počítač, když si ho sám stejně nesložíš?Za třetí beztak neuvádíš žádná čísla, takže se nemáme čeho chytat, kolik je podle tebe málo peněz? Na AC III tipuju počítač tak kolem 10-11 tisíc.