PC

Zdravim chci se zeptat co mam delat kdyz mi nejde prispusteni pocitace monitor?Dekuji

Odpovědi na otázku

1. skontrolovat, ci je je monitor v elektrine.
2. skontrolovat, ci je monitor fyzicky zapnuty (vacsinou svieti nejaka diodka v suvislosti s vypinacom)
3. skontrolovat, ci je monitor pripojeny do pocitaca
4. zistit, kde moze byt chyba, ci v monitore alebo v pocitaci - cize ak je k dispozicii dalsi monitor (resp. dalsi pocitac ic notebook) skusit tento napojit na pocitac (alebo na monitor)
5. javi pocitac nejake znamky zivota? huci? pipa? skrka? svietka diodky na klavesnici?
.