» Poradna » Ostatní

PC zostava

poterbujem pomoc či by mi pc utiahol hry ako su : GTA V, Witcher 3 , CSGO na highale je tu chybička : Geforce GTX 570 graficka karta (slabá 1,8 GB alebo kolko)ale Intel Core i7-2600k CPU@3.4GHz Poradíte mi prosím :)

Odpovědi na otázku

Pokud máš monitor s rozlišením 1920x1080, nevidím důvod proč bys neměl moct hrát uvedené hry. Jestli máš na výkonnější GK a utáhne ji tvůj současný zdroj, tak ji kup. Ale nezbytně nutné to není.

Na high asi ne, ale pokud vyměníš starou GTX 570 za novou GTX 1060 nebo lépe GTX 1070, tak tě ve FullHD nebude omezovat skoro nic.A proč máš 2600K na 3,4GHz? Připácel jsi si za OC, tak toho využij a dostaň z toho káčka co půjde. Maximum mívá mezi 4,5 a 5GHz. K provozování na trapných 3,4GHz jsi si mohl pořídit levnější i7-2600 (bez "K").