» Poradna » Ostatní

Pc zostava

Dobrý deň,poprosil by som o ohodnotenie zostavy a posúdenie, či sa jednotlivé komponenty hodia k sebe.Ďakujem.Peter. MB ASUS M2N32-SLI DeluxeCPU AMD ATHLON64 X2 3800+ BOX socket AM2Kingston 2x 512 DDR II 667MhzASUS GeForce EN7600GT 256MB 2DHT PCXZdroj Enermax Liberty ELT400AWT active PFCA skrinku ešte nemám vybranú, ale rozmýšľam nad Thermaltake Soprano VB1000BWS, Thermaltake Armor Jr. VC3000BNS alebo Thermaltake Matrix VX VD3000BWA.

Odpovědi na otázku

A teraz ani neviem, či tie ramky vôbec môžem zapojiť do dualchannelu!.Díky.

Samozrejme muzete. Jenom otazka, jestli radeji nekoupit jeden 1024MB modul a casem k nemu neporidit dalsi do DCh..Chvalim rozumny vyber zdroje a bedny!

HDD mas kde ??

myslim ze dvojjadrovy cpu je ti k nicomu, zbytocne vyhodene prachy, inak bezna zostava sucasnosti, ci uz s dvojjadrom alebo nie

No podľa mňa ten malý rozdiel v peniazoch sa mi v budúcnosti vráti, keď už budú k dvojjadru prispôsobené programy!