» Poradna » Ostatní

PC zostava co myslíte ?

Zdravím chcel by sem vedeť či toto bude dobre poskladané prípadne čo by bolo lepšie ? ASUS ROG MAXIMUS XI HEROIntel Core i7-9700KASUS ROG STRIX GAMING GeForce RTX 2080Ti 11 GBG.SKILL 32 GB KIT DDR4 3200 MHz CL14 Trident ZSamsung 970 EVO 1 TBSeagate BarraCuda 3 TBEVGA SuperNOVA 850 G+NZXT H700i čierno-modrá

Odpovědi na otázku

- Bude se taktovat ? (deska za 8k není uplně levná na to, aby to zůstalo ve stocku)- Čím se to plánuje chladit? Co znamená to "či by to bylo lepšie", vůči čemu? Je to na hry, na videa, na stream, pc do kanceláře, máš daný rozpočet, neomezený rozpočet.. Nebo to pssotě namlátils do košíku jen dle ceny a barviček?Lepší to může být vždy, tady je to prostě sestava na domácí hraní bez kompromisů, takže jaké je zadání?

Obávám se, že pro desky se Z390 ještě nejsou monobloky. EK má pouze pro Z370: https://www.ekwb.com/shop/water-blocks/motherb... Jinak bych to viděl na Corsair H110/H115.

rozpočet je do 4500€ z monitoroma len sem to nahádzal do košíka :D bohužiaľ chcem aby to utiahlo hry + stream a dali sa na tom dostatočne kvalitne strihať videa :)

PC bude na hry + stream a strihanie videí bohužiaľ nemám v tom až taký prehlad tak som to skúsil vybrať na základe info ktoré som dostal