PC zdroj vs gpu

Dobrý den"Utáhne" zdroj enermax liberty 500W Gpu NVIDIA gtx 970 ?Děkuji

Odpovědi na otázku

Ano

"Enermax Firma Enermax jiz napajeci zdroje nevyrabi. Nyni jde o rebrandovanou OEM Chinu, jejiz kvalita sice neni vyslovene tragicka, ale kdyz to clovek vezme z pohledu pomeru kvality k cene, rozhodne nejde o nic, co by se dalo doporucit ke koupi. Bohuzel, jedny ze kdysi nejkvalitnejsich zdroju ... a nyni je davam na tento seznam. A to ve trech mych PC stare, dobre Enermaxy jeste stale jedou..."Udajne 22A + 22A, t.j. s rezervo 220W x 2, takže GTX 970 ano, ale ak ten zdroj nemáš, uvažuj o Seasonic 450W

Toto je ještě zdroj od původní firmy enermax mám ho par let údajně certifikovány na sli gpu NVIDIA 2 x 16 A nyní napájí gtx 260 děkuji

Oprava ne 2 x 16 A ale 2 x 22 A

Nebuď línej a koukni se na oficiální požadavky od nvidie (na jejich stránkách) ... tam se to dozvíš.

GTX 970 spapá +- autobus 170W, ale to nehovorí o tom. že musí mať 170W zdroj, ale, že zdroj musí dať na 12V vetve s rezerou reálne 170W+ CPU (väčšinou do 140W ak sa nebavíme o FX-9590, alebo i7-5820K na 4,8 GHz), ale ktorý dá reálne na 12V vetve 310W sa na štitku nepíše

Kdyz nebude linej a podiva se na oficialni pozadavky na napajeni na webu nVidie, tak bude uplne blbej. Sorry, ale je to tak.Ten oficialni pozadavek je totiz ve vsech pripadech naprosto(!) nesmyslny, nadsazeny. Je to kvuli laikum, kteri jsou schopni koupit treba "600W" zdroj za 700Kc (tj. realne velmi spatny a technicky nebezpecny sotva 300W zdroj). Protoze jich neni malo, vyrobci GK se jisti proti pripadnym pravnim potizim, kdy volovi s takovym zdrojem shori barak apod.Realnou spotrebu cele sestavy v zatezi s konkretni GK lze snadno najit v jakemkoli slusnejsim testu GK. Z toho pak muze snadno vyjit i laik..PS: Maximalni odber sestavy s GTX970 se pohybuje kolem 300W. Tudiz to zvladne jakykoli slusny 450W zdroj levou zadni. Ted srovnejte s oficialnim pozadavkem na napajeni. ;o)(Tohle se tyka sestav s jakymkoli normalnim procesorem, vcetne mirne pretaktovanych.)

A že byste se uráčil prozradit i CPU a zda čirou náhodou není přetaktované?