Pc zamrzne a píská

Dobrý den, moc prosím o radu.Pc mi začal poslední měsíc padat u všech her pravidelně po 20 minutach se proste hra vypla ale windows šel - poslední týden mi pc začal dělat to že zhruba po půl hodině chodu zamrzne a vydává tak hrozný hlasitý ''elektrický zvuk'' ale z repráků. nedá se nic udělat než vypnout zdroj.Sleduji prohlížeč událostí ale neorientuji se vtom a nevím co přesně mi ten pc zamrzne.Dnes sem zkoušel přeinstalovat windows vyprášit kompletně pc jestli se nepřehřívá a taky jestli neni volná ramka nebo třeba kabely ale nic.Moc prosím o spolupráci radu a pomoc. Fanda, foto z prohlizece udalosti https://i.postimg.cc/MK4w0BYy/1.png

Odpovědi na otázku

mas tam HW zavadu, zober to do servisu.

Zdroj, základní deska, RAM, grafická karta... Je to zjevně HW příčiny a to z logu nevyčteš.