Pc z bazaru

dobrý den, sháním pc do 13000 kč. Můžu si nechat poskládat nový za tu cenu nebo koupit nějaky z bazaru co je lepší. Chtěl bych hrát hry jako csgo atd. Prostě ty méně náročné hry, protože mi je jasný že bf5 a tak na tom nerozjedu hezky. Vyhlídl jsem si 2 inzeráty na bazaru co myslíte, který je lepší? Moc děkuju za rady. https://www.sbazar.cz/robinulehla/detail/102588... https://pc.bazos.cz/inzerat/116892763/herni-p...

Odpovědi na otázku

ten druhy je 0,00nic. Ten prvy.. r1600+1660+winPro stoji v czc prave teraz 6300+2800+4000 = 13100, ostatne som vynechal, takze to bude nejaky oyeb, lebo nikto nepredava funkcny 4mesacny pc za zlomok ceny. Daco tam dobabral a nechceli mu to zreklamovat. Ruky prec.

díky. A co když si nechám od známého sestavit za 13 000. Myslíte si že by to mohlo stačit na nějaké méně náročné hry?

problem je, ze 3000 stoji windows, takze ak zozenies lic. cislo z nejakeho stareho PC, tak to bude ovela veselsie, ak nie, tak mas na HW 10k. Za 10k sa ti tam zmesti asi len integrovana grafika a s tou budes na hranie silne obmedzeny...

takze 10162kc bez win10home, ale 8GB je s integrovanou grafikou trochu malo, na zaciatok vydrzis ked niesu peniazeasus prime a320M-k, 3400g, 8GB ddr4, silentiumPC armis ar1, intel 660p 512, seasonic s12III 500

A můžu se ještě zeptat proč ten druhý počítač, ten co je na bazoši je na nic ?

Protože je to 8 let starý HW bez záruky, který takovou cenu nemá. Výkonem už moc neoslní a sice novější, ale mizerná GTX 1050 Ti to fakt nezachrání.

Lebo marketing, "navonena bida".7. generacii stary procesor, slaba grafika, male ssd, neuvedeny zdroj - radsej, pravdepodobne nejaka lacna sunka, navyse pravdepodobne bude mat odbehanych 6-7 rokov, otazkou je legalnost danych Win 10, ziadna zaruka.Este treba pokracovat?Podobny vykon sa da poskladat novy nie o moc drahsie, so zarukou a nizsou spotrebou.