» Poradna » Notebooky

PC x NTB

prosim o rady.chci vymenit muj stolni pc za ntb , kvuly praci.parametry pc : intel core i5 750 - 2,67Ghz12gb ram1tb diskGrafika GeForce GTX 1050 OC 2gb parametry ntb : Intel Celeron N2940 1,83 GHz - 2,25 GHz8 GB ram 1 TB DiskNVIDIA GeForce 920M 2 GB Jde mi o to abych si v praci mohl neco zahrat.CSKO,Lolko,Valorant - PUBG nepujde,to je mi jasne,uz na pc jsem mel problem...vyplati se tahle vymena ? Dekuji

Odpovědi na otázku

Nebudu komentovat hraní v práci.....Nicméně, je to jako vyměnit odrážedlo za tříkolku a chtít jezdit motokros.

Vymění kšunt ještě za větší žďorbo To snad není možné tady toto

Do práce vezmi pořádné PC a pořádné monitory, se přeci za hraní v práci nebudeš stydět ! Šéf tě uvidí, pochválí a přikoupí třeba další monitor. Pracant, jako ty se musí odměnit !

cize chces vymenit velmi pomalu 10rocnu i5ku za este pomalsi (o polovicu) stary atom odpad. Gratulujem. Ked chces notebook, tak nech to ma spon 3500U (7x vykonnejsie ako ten celeron) alebo i5 8265U (6x vykonnejsie ako celeron).

Celeron N je šnek a říkalo se, že to "N" znamená "Nebrat!".

Jak se jmenuje zaměstnavatel? Já jenom, že po mě chtějí odvést nějakou práci a dokonce ještě u toho musím myslet. To musí být terno, po zaměstnanci se nechce práce a ještě může být retardovaný a pologramotný s písemný (ne)projevem horším než dříve byl u žáků zvláštních škol.To jen vysvětluje představu "vyměnit" sice prastarou I5 750 (+ sice lowendová, ale stále daleko výkonnější GK), ale výkonnější než atomová ubohost.