» Poradna » Notebooky

PC Win 10 Obnovení problém

Mám notebook přesněji Dell který se mi nějak porouchal (omluvte mou neznalost) můj notebook měl dříve takový error jménem Obnovení taková modrá obrazovka co se občas zobrazila při zapínání Notebooku nijak jsem tomu nevěnoval mou pozornost, ale dnes jsem můj notebook zapl a vše se nacitalo jak má až u loga windows to se načítá 5 sekund a pak tam problikne (nejspíše) ten error co jsem uváděl výše a pak se rychle vypne proto si nejsem jist poté se zase automaticky zapne

Odpovědi na otázku

Potřeboval bych to spravit :/ byl bych velice rád za pomoc

No tak zkus opravu co ti to napíše cmd spustit jako správce tam napiš sfc /scannow entr.

Problém je, že se nedostanu nikam kromě BIOSu a k logu windows

Aha já myslel,že ti vadí jen ta chyba. Takže je třeba udělat obnovení systému z instalačního DVD nebo USB a vybrat bod obnovení nejlépe vytvořený systémem.

Taky máš nějakou závadu na klávesnici. Nepíšou Ti čárky a tečky. Ten tvůj slovní průjem se pak nedá číst...

Takže pokud nemáš DVD ani USB tak přes Shift+F8 mačkat současně a nebo někdy stačí jen Shift a pak vybrat spustit tento počítač obvyklým způsobem.