» Poradna » Windows (a jiné OS)

PC Vypnutí

Dobdý den, mám jeden problém. Mám teď kratší dobu nový PC(AMD FX-8300 Eight-Core, ASUS M5A78L-M PLUS/USB3, Nvidia GTX660 2GB OC a Zdroj Crono350W) a nevím si rady, při hraní her většinou DBD nebo podobné se mi vypne PC natvrdo. Nevím zda je to způsobeno tím že je zdroj slabý nebo se přehřívá procesor(Přece jen je v té case trochu větší teplo, přídavný větrák tam mám), někdo nějaké rady prosím..? :)Popřípadě má někdo nějaký program který ukládá poslední největší hodnoty teploty počítače...? Mám HWMonitor ale v tom ty teploty po vypnutí/zavření nezůstávají.Díky :)

Odpovědi na otázku

Na 99,9999% je to "zdrojem".😉

Lol Crono.. Buďte rád, že neshořel a nevzal s sebou ostatní komponenty. Pc už nezapínejte, ten šmejd vyhoďte a kupte normální zdroj.

Kolik W tak doporučujete na nový zdroj...? :)

Ani ne tak kolik W na nový zdroj, ale spíš se ptej kolik peněz. Když koupíš nějaký sračkoidní zdroj, tak může mít na štítku napsané 600W, ale reálně bude horší a slabší, než kvalitní 450W. Takže si nachystej kolem 2000kč a pak se začni vyptávat na konkrétní typ.