PC vymena graficke karty

Dobrý den rád bych se zeptal mam počítač DELL XPS 8700 Intel Core i7 4790 CPU @ 3.60 GHz , 16GB Dual Channel DDR3L , NVIDIA GeForce GTX 745 4GB DDR3 , když bych zaměnil tuto grafickou kartu za GEFORCE GTX 1060 6gb bylo by to hodně znát? a eště teda jestli tam vůbec za 1060 půjde jelikož ta 745 je DDR3 a 1060 DDR4 , děkuji za všechny rady

Odpovědi na otázku

Ano, bude to stejný rozdíl jako mezi Fabií HTP a Ferrari F50.

Zná to bude ve hrách. A to extrémně. Výměna za skoro cokoli trochu "herního" bude znát. Na pamětech grafiky nezáleží. Ty používá pouze ta grafika a nejsou nijak propojeny se zbytkem PC. Takže na to není třeba koukat.Problém je jinde. Musíte si zkontrolovat, zda se grafika vleze do skříně. Bude se muset pravděpodobně vyměnit zdroj, aby to utáhl. Pochybuji, že tam je něco rozumného. A pak se musíte modlit, že není v biosu Whitelist, tedy, že není omezeno přidávání komponent, které nejdou schválené Dellem. To zjistíte, až to zkusíte.

https://stolni-pocitace.heureka.cz/dell-xps-8700-d5-8700-791... měl by to byt tento a zatim jsem pridaval pouz dalsi HDD a ten jde bez problemu .

Kto si zakúpi značkovú zostavu, tomu by som ani nepomáhal. O zdroji tam nie je ani zmienka, tak sa s ním tráp sám, o whiteliste detto. Čo si získal touto mačkou vo vreci? Bol problém si zostaviť PC sám, použiť zdroj vhodný aj na omnoho lepšiu GK a case o dosť väčšiu ako krabička od zápaliek (netvrdím, že je to Tvoj prípad), dosku, kde je dosť výstupov, dosť miesta na viac HDD a RAM 2x 8 GB a nie 4x 4 GB?....? Proste by si si vybral každú komponentu podľa seba a vedel by si čo si kupuješ

Výměna za GEFORCE GTX 1060 Zdroj / na GTX 1060 bude stačit (pokud máš standardní OEM DEll 460W 32A /12V)Karta / fyzicky tam vlezeBIOS / nutná aktualizace na verzi A11 (jinak bude po výměně karty na monitoru černo)Někomu to svěř, tak jednoduché jako přidání HDD to nebude.

ok , díky moc za radu