» Poradna » Ostatní

PC volant - nejdou pedály

Zdravím,mám volant Thrustmaster T150 (forcefeedback). Měl jsem ho na reklamačce kvuli pedalum... blablabla.. dali mi uplně nové pedály, ale po zapojení mi prostě nefungují, nelze je nastavit ve hře (DIRT). Při teto hře se pedal pokazily a praskla pružinka, je možny že to mohlo nejak ovlivnit chod nebo to mam dat zase na reklamčku? Ovladač k volantu to po zapojeni automaticky nainstalovalo.Diky

Odpovědi na otázku

Ahoj tak to dopadne když do toho cpeš druhovýrobu,,,vždy jenom autorizovaný servis a nikdy žádný problém nebude,,Spálená spojka možná

kupoval jsem to v ALZE a opravovali to taky v ALZE takže, kde je ten problémek :D asi jim tam hodim komplet volant s pedaly at mi to rozchodíí nebo nevím

V tech novych praskla pruzinka, takze puvodne fungovaly? Nejak se Vam nedari to srozumitelne popsat.Kazdopadne jim to hodte na hlavu. A v pripade Alzy neni od veci zduraznit, ze si neprejete, aby si z Vas zase delali legraci. Jakkoli u nich vetsinou reklamace probihaji v mezich uveritelneho, tak obcas predvedou nejakou takovouhle podivuhodnou vec. Je pak potreba dat jim vedet, ze tudy uz ne.

tak se na to přišlooooo, zaslali špatne pedály