» Poradna » Počítačové sítě

PC ve Smart TV

Chtěl bych se na smartTV podívat na film,který mám v PC.Nedaří se mi tyto dvě zařízení propojit.K připojení používám Wi-Fi modem od UPC.Televize hraje přes wi-fi,PC je do modemu připojen kabelem.Je to snad tím,že nejedou obě zařízení přes wi-fi?Zapojil jsem telku i přes síťový kabel,ale nepomohlo to.Výsledek je stejný.

Odpovědi na otázku

Dík všem za snahu pomoct.(1 člověk)Už jsem to vyřešil,už to šlape!Háček byl v tom,že wi-fi modem byl nastaven pouze jako přemostění.Změna na :"router mode" to vyřešila.