» Poradna » Notebooky

Pc v. mobil

Zdravím všechny poradce,mám mobil Lenovo A1000. Při propojení s PC se zobrazí pouze krok 1 a 2 a dál už nic (jsou celkem 4). Ve spodní části to hlásí, že ovladač není nainstalován. Mobille Asistant má v PC, na telefonu se zobrazí připojeno jako mediální, zatrženo pro propojení s PC, Windows meda player je též v PC. Cc před 14 dny fungovale ale vše. Nevím, kde je chyba a kde najít ten správný ovladač pro instalaci,Díky za rady

Odpovědi na otázku

jestli to jsou Win10 a před 14dny to fungovalo v pohodě, tak za to podle mne můžou win10 a nějaký úžasný update...

Jo, je to tak. Mám W 10 a přišla mi aktualizace o vel. 20 GB a už to nejde. V té době jsem to ale nezkoušel, až teď. Kde tedy něco najdu, aby to zase šlo ?Díky