PC upgrade

dobry den chtěl sem se zeptat jestli má cenu upgradovat z ( i7 6700 HQ , s MSI z270 tomahawk , na ( Procesor AMD RYZEN 7 3700X , seZákladní deskou GIGABYTE X570 GAMING X ) děkuji.

Odpovědi na otázku

Máš NB s 6700HQ, alebo desktop s 6700 a Z270 doskou? Oboje mať nemôžeš. Ale oboje má cenu upgradeovať.

i7 6700 HQ do lga 1151 narves leda kladivem. spatny trolling.

oprava mam i7 6700 na stolním PC

To záleží čistě na tom, na co to budeš používat. Je spousta použití, kde tě i7-6700 nijak nelimituje. Ale pokud děláš něco, kde se ti bude dvojnásobek jader hodit, tak tam to smysl mít bude. Nicméně to musíš vědět ty, ne my.

Na hry fakt ne....

Dobrý den chtěl jsem se zeptat když má grafická karta výstup Jenom na jeden DVI kabel když si koupím redukci na dva DVI kabely bude portovat ? A jak zjistím grafiku ?

A překlad do češtiny? Google translator to nebere....

Pokud ti nevadí, že budeš mít na obou monitorech úplně stejný obraz, tak ano. Ale jelikož je to většinou nežádoucí, tak je ti to k ničemu.Grafiku ti prozradí třeba GPU-Z. Stačí ho stáhnout a zapnout.Pokud má grafika i jiné výstupy, není problém zapojit druhý monitor do HDMI nebo DP. Stačí k tomu patřičný kabel (HDMI-DVI) nebo převodník (DP>DVI).