» Poradna » Ostatní

PC stůl

Hledám rohový stůl pro pc a nějak nemůžu najít. Všude je spousta blbostí jako šuplíky a poličky. Nemá někdo tip na něco podobnýho jako je www.ikea.com ... Chci ho objednat přes net :)

Odpovědi na otázku

V IKEA tedy po netu nic nekoupíš. Tam internet neznají. A ten stůl no nevím, PC, monitor, tiskárna...... víš co tam bude drátů ?

Dobry napad!
Jinak vetsina jsou strasne hruzy (myslim funkcne, vzhled je dalsi vec...). Pred casem jsem se zucastnil vyberu stolu a muj osobni zaver je jasny - ti navrhari v zivote nepracovali s pocitacem (natoz aby o pocitacove technice nebo ergonomii prace s PC neco vedeli).

První věc, co mě napadla :) Pár tipů mám, ale pořád to není ono :) A hlavně rohoduje cena, chtěl jsem se vejít do 3k

Nech si ho vyrobit na míru u stolaře. Bude to o něco dražší, ale podstatně kvalitnější, ty napodobeniny nábytku z Ikea, OBI, Aska a podobných shitobchodů se ti za rok rozpadnou, opadají dýhy...

Chtěl jsem, po rozhovoru s ním jsem se rozhodl, že takovej člověk si moje peníze nezaslouží :))

Tak zkus jiného stolaře. Nesmíš zavrhnout celé řemeslo kvůli jednomu blb*i...