PC snížení RAM

Čau Nevím co se děje ale dnes jsem si všiml záhadně zpomaleného PC a obvykle má můj PC 6gb ram. No koukl jsem se do systému a PC mi začal okazovat pouze 2gb RAM... Nevím co s tím je... Je k tomu nějaké vysvětlení co a jak ? Nemohl jsem to nikde najít. Dík za odpověď

Odpovědi na otázku

1. Mrkni do BIOSu, kolik RAM je tam. 2. Pokud je tam vidět všechna, mrkni se, zda ji nemáš omezenou v msconfugu. Musí to vypadat takto:https://ctrlv.cz/shots/2017/11/10/bf0R.pngCokoliv zatrženého nějaké znamená omezení. Takže vše zrušit, uložit a restartovat.

Díky za radu jdu to zkusit 😃